מרביתנו אוהבות לטפח את עצמנו מכף רגל ועד ראש. חשוב לנו להיראות אסתטיות, עם מראה רענן והכי חשוב מטופח. איך עושים זאת בהצלחה? המשיכו בקריאת המאמר וגלו טיפים בנושא.

 

טיפוח השיער

אם הלכתן לעשות פן לשיער ולאחר מספר ימים, השיער הפך שמנוני, דעו שתוכלו בקלות להיפטר מהשמנוניות בקלות. מה עליכן לעשות? לפדר בפודרה את השורשים השמנוניים. מה שיקרה הוא שהשומן ייספג על ידי הפודרה ובאמצעות ניעור קל של הראש, תוכלו להיות מוכנות והכי חשוב רעננות ומטופחות מתמיד. כל זאת בלי הצורך לעשות פן נוסף. הטיפ הזה טוב מאוד, רק במקרה שבאמת אין לכן זמן באותו היום לגשת לספר או לעשות פן מקצועי בעצמכן.

טיפ נוסף שקשור לטיפוח השיער הוא להשתמש במחטא ידיים מאלכוהול. כל מה שצריך לעשות על מנת שיווצר נפח לשיער, הוא לעשות את הקרקפת עם החומר המחטא. הדבר יוצר לניפוח השיער וגם לתחושה רעננה לשיעור עצמו.

וטיפ אחרון בכל הקשור לנושא השיער, שהינו גם די חשוב וסביר להניח שיחדש לכן הרבה דברים בתחום. אם אתן משתמשות בעזרים עיצוביים לשיער, דעו שמומלץ דווקא להשתמש בהם כאשר השיער יבש ולא כאשר הוא רטוב. כך למשל, במידה ומדובר על קרמים שונים, ההמלצה היא למרוח כאשר השיער יבש ומדוע? כי כאשר השיער רטוב, הקרם יכביד עליו והתוצאה לא תהיה לשביעות רצונכן.

 

טיפוח הציפורניים

אם אתן משתמשות בלק כהה יחסית ולאחר מספר ימים מגלות שהציפורניים הפכו לצהובות, תנו לנו לשתף אתכן בטיפ קטן. כל שעליכן לעשות על מנת להלבין את הציפורניים, הוא להשתמש במקלון לניקוי אוזניים ולטבול אותו במים חמים עם מעט אקונומיקה. נקו מסביב לציפורן וראו איך הציפורניים הופכות לאטרקטיביות עם מראה חדש. אגב, תוכלו גם להיפטר מציפורניים צהובות, על ידי מריחת לק שקוף או מחזק ציפורניים.

רוצות לייבש את הלק על הציפורניים בשיטה בטוחה והכי חשוב מהירה? כל מה שאתן צריכות לעשות הוא להכין קערה עם קוביות קרח. לאחר מריחת הלק, תוכלו להכניס את האצבעות לתוך הקערה ותראו איזה פלא – תוך 30 שניות הלק יתייבש בקלות והכי חשוב במהירות.

 

עור הפנים

חשוב מאוד לטפח את עור הפנים עם איפור איכותי. כאשר אתן באות לבחור גוון מייק אפ, מומלץ קודם כל להתייחס לגוון עור המחשוף והכתפיים ולא לגוון עור הפנים כמו שכולכן בוודאי עושות. מלבד המייק אפ, יש להשתמש בקרם פנים המתאים בדיוק לסוג העור שלכן. אם אתן רוצות להשיג מראה זוהר לפנים, תוכלו להשתמש בצללית בגוון בהיר ומבריק, אותה תשימו אחרי שמרחתן את המייק אפ.

 

השלמת המראה עם הבגדים המתאימים

אם השקעתן המון בטיפוח ויישמתם את כל הטיפים שהוזכרו לעיל, אפשר להשלים את המראה הסופי על ידי בגדים מיוחדים, כמו בגדי מעצבים. תוכלו לבחור מראה אלגנטי או ספורטיבי ולצור הופעה מדהימה ומושלמת. אם תרצו לשלב מראה ספורט-אלגנט, תוכלו בהחלט לרכוש ג'קט ג'ינס לנשים, שמצד אחד ייתן מראה אלגנטי כי בכל זאת מדובר על ג'קט ואילו מצד שני, ייתן מראה ספורטיבי ולא רשמי או מחייב. נסו לבחור ולהתאים את השילובים הנכונים. שיהיה בהצלחה!