נושא השתלת השיער תפס תאוצה משמעותית מאד בשנים האחרונות. מספרם של הלקוחות המגיעים לטורקיה לצורך ביצוע הליך רפואי זה עולה משנה לשנה. גם כמות הישראלים הטסים במיוחד לאיסטנבול לצורך ההשתלה גדל באופן מתמיד ורבים מהם מעדיפים את שיטת ההשתלה FUE.

עם הזמן הוכנסו לביצוע ההשתלה שיטות חדשניות המבוססות על שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וכל זאת כדי לבצע עבודה שהיא לא פחות ממושלמת.

 

השתלת שיער בשיטת FUE

הדרך שהוכחה כמוצלחת ביותר היא השתלת שיער בשיטת FUE. מדובר במסלול של הצלחה בטוחה לאור שלבי העבודה המוקפדים שכולל תהליך זה מתחילתו ועד סופו.

המועמד להשתלה מחויב בסוג זה של השתלה לגלח את כל שיערות ראשו, כדי שההליך יעבור בצורה חלקה ולא יישארו צלקות וסימנים באזורים שונים על הקרקפת.

הרופא המומחה מוציא זקיקי שיער מנקודות שונות כדי לבחון את איכותם באופן פיזי ותחת המיקרוסקופ. אם מדובר בזקיקים שנראים בטיב מעולה, פותחים את הערוצים הדומיננטיים בעלי הזקיקים האיכותיים ביותר ולאחר מכן מנקבים את האזורים החשופים ומשתילים לתוך כל אחד מהם זקיקים באופן צפוף וזהה.

 

השתלת שיער

קרדיט תמונה אתר ד"ר אוזגה

 

מכונים רפואיים באיסטנבול

את המכונים הרפואיים השונים ברחבי איסטנבול מנהלים מומחים בתחום השתלת השיער הדוגלים בשיטה המובילה להשתלת שיער FUE . הניסיון והידע הרב שהם צברו עם השנים מובילים את טורקיה להיות מעצמה בתחום ייחודי זה.

בקליניקות רבות באיסטנבול, הרופאים משוחחים עם הלקוח טרם הטיפול ומשכנעים אותם לבצע זאת אצלם. אך את הטיפול עצמו מבצעים אנשי הצוות הסיעודי שלו, טכנאים אחים ואחיות שאינם בעלי ההכשרה המתאימה לביצוע השתלת שיער. העובדה שכוח אדם שאינו מיומן מבצע את השתלת השיער בפועל היא בעייתית כיוון שהלקוח לא יודע על כך מראש ורק בעת ההשתלה עצמה הוא נחשף לעובדה מוגמרת זו.

מדובר בהליך רפואי שהוא די דומה לניתוח כירורגי ולכן בעלי הסמכות היחידים לביצועו הם רק רופאים שלמדו את מקצועות הרפואה על כל הרבדים שלהם אשר מכירים את השלכותיו של התהליך וערוכים לכל תרחיש, אם יקרה במהלך ההשתלה.

חלק מהקליניקות להשתלת שיער ממוקמות בתוך בתי חולים כדי לאפשר הגעה מהירה של רופא מהמיון לקליניקה אם הלקוח לא חש בטוב. במקרה רפואי בעייתי כשמבצעים את ההליך בקליניקה פרטית אחרת, המכון מרוחק מבית חולים, זמן ההגעה יהיה ארוך ולכן נושא הימצאותה של הקליניקה בתוך בית החולים היא נדבך חשוב בבחירת הקליניקה להשתלת שיער בחשיבה בריאותית לטווח הארוך.

 

תוצאות של השתלת השיער בשיטת FUE

השתלת שיער באופציית FUE יוצרת עם הזמן צמיחה מהירה וטבעית של השיער. לאחר כשמונה חודשים מיום ההשתלה, השיער מגיע לשיא הצמיחה ועל פי נראותו, כמות השיער והאחידות, איש לא יחשוב שהלקוח ביצע השתלת שיער.

 

*תוכן שיווקי