מהו קולגן וחשיבותו של הקולגן לגוף שלנו

הקולגן הוא חלבון סיבי משמעותי מאוד אשר תפקידו הוא לבנות את מרבית רקמות החיבור בגוף שלנו, כגון : עצמות, סחוסים, שרירים, כלי דם ועוד. בגוף האדם יש עשרות סוגים של קולגן ומיעוט או הידלדלות של חלבון זה יכולה לפגוע משמעותית בגמישות העור, בפרקים שלנו ואף לגרום למחלות ובעיות רפואיות שונות כמו אוסטיאופורוזיס ועוד.

בכדי שחלבון הקולגן יתקיים בגוף ויישמר אנו זקוקים גם לויטמין סי. מחסור בוויטמין סי יכול לגרום לפגיעה בייצור הקולגן הקיים בגופנו וגם להיווצרות מחודשת. אם לא יהיה לנו מספיק מוויטמין סי קרוב לוודאי שתהיה פגיעה עזה ברקמות הגוף ונרגיש זאת באופן די מהיר כשנבחין בדימום בחניכיים, שיניים שבירות ולעיתים גם מצבים חמורים יותר.

 

מי צריך ליטול תוסף תזונה קולגן?

אם חשבתן כי קולגן נוצר בגופנו בקלות או באמצעות אכילה נכונה ישנה לכם טעות. לצערנו, הקולגן אינו מיוצר בשל תזונה נכונה בלבד אלא לרוב נצטרך גם ליטול תוספי תזונה בכדי להגביר את כמות הקולגן או להשיבו אל הגוף. כמובן שתחילה צריך להיוועץ ברופא ולוודא אם אכן יש לכם מחסור בקולגן ואם אתם זקוקים לו.

תוסף התזונה קולגן בוסט המכיל אבקת קולגן מספק תמיכה לעור ולעצמות בגופנו. גם מבחינה קוסמטית יש לו חשיבות רבה משום שהוא יכול להועיל ולהעלים קמטים, לייפות את העור ולהעניק לו מראה רך וגמיש יותר.

מידע מפורט על קולגן בוסט ומחירים ניתן למצוא באתר הבא

 

נשים או גברים אשר סובלים מנשירת שיער מאסיבית יופתעו לגלות כי תוסף תזונה קולגן יכול לעזור להם משמעותית. בדרך כלל נשים לאחר לידה סובלות מנשירת שיער ולכן ממליצים להן ליטול קולגן בכדי לעצור את הנשירה. ככל שאנחנו מתבגרים כך הקולגן הולך ומתמעט אצלנו, הוא נהרס יותר מהר ובנייתו איננה מתחדשת במהרה כפי שקרתה כשהיינו צעירים.

כיצד זה בא לידי ביטוי כלפי חוץ? בנשירת שיער, קמטים בעור, תחושה של יובש בעור, ציפורניים חלשות ושבירות ועוד. תוספי תזונה קולגן ישפיעו באופן כמעט מיידי על הבעיות הללו, יש לתוסף תזונה זו יעילות טיפולית גבוה מאוד בכל הנוגע לאיכות העור, צמיחת שיער ועוד.

 

מהי הכמות המומלצת של תוסף התזונה קולגן בוסט?

הכמות המומלצת משתנה מאדם אחד לאחר ורצוי להתייעץ על כך עם הרופא המטפל או הרוקח. לרוב ממליצים שאדם בוגר יקח כמוסה אחת או שתיים ביום.